فارسی ایرانایرانتهران شنبه تا پنجشنبه 08:00-17:00 5-35320220-031 شنبه تا پنجشنبه 8:00-17:00 02187654321
info@simayeshahr.com
دستگاه برش لیزر
دستگاه CNC
دستگاه چاپ بنر
درخواست لیست قیمت

همه چیز در مورد جوهر سالونت

سیمای شهر > همه چیز در مورد جوهر سالونت

فاکتورهای بهترین جوهر اکوسالونت چیست

شاید بسیاری از مخاطبان و خوانندگان این مطلب انتظار داشته باشند که ما انگشت خود را برای معرفی بهترین جوهر اکوسالونت به سمت یک نوع خاص از آن بگیریم و آن را به عنوان بهترین گزینه معرفی کنیم.

اگرچه انجام چنین کاری برای ما سخت نیست و با توجه به تجربه‌ای که در زمینه کار با دستگاه‌ها و جوهرهای مختلف داشته‌ایم، به راحتی می‌توانیم بین آنها تمایز قائل شویم؛ اما سعی ما این است که چند فاکتور مهم و تأثیر گذار را به عنوان فاکتورهای معرفی بهترین جوهر اکوسالونت معرفی کنیم و انواع مختلف آن‌ها را با توجه به این فاکتورها مورد بررسی قرار دهیم.

خب! طبق بررسی‌های صورت گرفته، جوهر اکوسالونت دای، جوهر اکوسالونت پیگمنت و جوهر اکوسالونت فلورسنت به عنوان معروف‌ترین انواع جوهر موجود در بازار شناخته می‌شود. هر کدام از این جوهرها، ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاص و منحصر به فردی دارند که ما را در انتخاب بین آنها کمک می‌کند.

اندازه ذرات کمتر برای حرکت بهتر جوهر

اولین فاکتوری که می‌خواهیم برای معرفی بهترین جوهر اکوسالونت به کار ببریم، بحث اندازه ذرات و حالت آنها در جوهر است تا تأثیر آنها بر روی سطوح و بر روی دستگاه را درک کنیم.

جوهر اکوسالونت دای‌ از مواد رنگی تشکیل شده است که در آب محلول هستند و یک جوهر پایدار تشکیل می‌دهند که ته‌نشین نمی‌شود. این جوهرها، بسیار پایدار هستند، شفافیت مناسبی دارند، به راحتی بر روی سطح قرار می‌گیرند و کیفیت چاپ آنها بالاست. اما ایرادی که به این جوهرها وارد است، دیرتر از سایر انواع جوهرها خشک می‌شوند.

جوهر اکوسالونت پیگمنت از رنگدانه های معلق در حلال آب تولید می‌شوند که یک محلول کلوئیدی به وجود می‌آورد. این رنگدانه ها به دلیل داشتن بارهای الکتریکی، به راحتی بر روی سطوح مختلف از جنس‌های مختلف می‌چسبند و بسیار پایدار هستند. همچنین شرکت‌های سازنده آنها، سعی کرده اند که اندازه آن‌ها را تا ابعاد نانو پایین بیاورند و از این طریق از رسوب و ته نشینی آنها در مخزن، و در نازل دستگاه جلوگیری کند. ایرادی که به جوهرهای پیگمنت وارد است این است که دانه‌های کلوئیدی آنها به راحتی ته‌نشین می‌شوند و از طرفی در آنها از حلالهای استفاده شده است که بوی بیشتری نسبت به سایر مدل‌ها دارند.

 

دسته سوم، جوهرهای فلورسنت هستند که ساختاری همانند جوهرهای دای دارند؛ با این تفاوت که دانه‌های آنها در برابر نور ماورا بنفش درخشان هستند و در حالت معمولی مثل رنگ‌های عادی دیده می‌شود. این جوهرها در برخی کاربردهای خاص و منحصر به فرد بهترین جوهر اکوسالونت به شمار می‌رود، اما دارا بودن ترکیبات شیمیایی و ترکیبات فرار ممکن است برای آنها مسئله ساز شود.

دریافت لیست قیمت انواع جوهر و مرکب سیمای شهر

همین حالا لیست ر ادریافت کنید

کیفیت چاپ بالاتر

اگر بخواهیم کیفیت چاپ را به عنوان فاکتور قضاوت در مورد معرفی بهترین جوهر اکوسالونت قرار دهیم، می توانیم به یک جمع‌بندی کامل‌تری در مورد آنها برسیم.

از لحاظ زیبایی شناختی و از لحاظ کارایی در بخش‌های منحصر و خاص، جوهر اکوسالونت فلورسنت بهترین گزینه به شمار می‌رود. زیرا این جوهرها علاوه بر این که در نور روز به خوبی دیده می‌شوند، در کاربردهای شبانه مانند تابلوهای تبلیغاتی و بنرهای هشدار دهنده، به راحتی مطلب مورد نظر را می‌رساند.

اما اگر بحث قابلیت‌های خاص پیش نیاید، جوهر اکوسالونت دای به دلیل دارا بودن خصوصیات پایدار، نداشتن مواد آلی فرار، پایداری بالا و کیفیت عالی در نشان دادن جزئیات، گزینه ایده‌آل ما به شمار می‌رود. در حقیقت کسانی که به دنبال تبلیغات در مسافت نزدیک و یا چاپ بنرها برای اندازه‌های کوچک هستند، جوهر دای می‌تواند بهترین جوهر اکوسالونت انتخابی باشد.

 

 اما در برخی موارد، استفاده از تکنولوژی چاپ برای مواردی صورت می‌گیرد که فاصله بیننده از محصول مورد نظر ما بیشتر از ۱۰ متر است. به عنوان مثال، ممکن است یک شرکت تبلیغاتی، از بنر به عنوان بیلبورد در بزرگراه‌ها و مسیرهای بین شهری استفاده کند. برای این گزینه، جوهر اکوسالونت پیگمنت بهترین گزینه ممکن است که هم کیفیت بالایی از خود نشان می‌دهد و هم ماندگاری بیشتری نسبت به سایر جوهرها دارد. البته از لحاظ شفافیت و درخشندگی، این جرات را به خود می‌دهیم که جوهر اکوسالونت دای را به عنوان بهترین جوهر اکوسالونت معرفی کنیم.

دریافت لیست قیمت انواع جوهر و مرکب سیمای شهر

همین حالا لیست ر ادریافت کنید
بنر تبلیغاتی چیست ؟
0.0 00 بنر تبلیغاتی چیست ؟ طراحی بنر : طراحی بنر ، جزو مراحل اولیه برای تبلیغات اینترنتی ( تبلیغات آنلاین ) و اجتماعی ( محیطی ) می باشد ، از طرفی شاید مهمترین بخش برای شروع انتشار اگهی انتخاب و طراحی بنر خوب و مناسب برای به تصویر کشیدن محتویات دلخواه شما می باشد . بنر تبلیغاتی...
بیشتر بخوانید
نکاتی در مورد خرید دستگاه بنر
0.0 00 خرید کردن همیشه جذاب است و پرداخت پول آن سخت، حال اگر هدف ما خرید دستگاه بنر با قیمت بالا باشد، هم جذابیت کار بیشتر می‌شود و هم پرداخت پول آن سخت‌تر. این یک حقیقت است که هرچی یک دستگاه گرانتر باشد، احتمال به کسب درامد با آن بیشتر است و خرید آن...
بیشتر بخوانید
عوامل قیمت دستگاه چاپ بتر
5.0 01 همه ما دوست داریم که نحوه تعیین قیمت دستگاه چاپ بنر را بدانیم و مطلع باشیم که دستگاه مورد نظر تحت چه شرایطی قیمت گذاری شده است. شاید چند دستگاه از لحاظ قابلیت با یکدیگر مشابه باشند، شرکت‌های تولید کننده آنها از قیمت‌های متفاوتی برای آنها استفاده می‌کند. اینجا این سؤال پیش می‌آید...
بیشتر بخوانید
5.0 01 جوهر اکوسالونت و حقایقی در مورد آنها جوهر اکوسالونت به‌خوبی توانسته‌اند جای خالی یک جوهر سالم و اقتصادی را در صنعت چاپ بنر و پوسترهای تبلیغاتی پر کنند و تقریباً تمامی فعالان این صنعت تجربه کار با این جوهرها را داشته‌اند. بنابراین، با توجه به بحث‌های مختلفی که در مورد دستگاه‌های اکوسالونت و...
بیشتر بخوانید