فارسی ایرانایرانتهران شنبه تا پنجشنبه 08:00-17:00 5-35320220-031 شنبه تا پنجشنبه 8:00-17:00 02187654321
info@simayeshahr.com
دستگاه برش لیزر
دستگاه CNC
دستگاه چاپ بنر
درخواست لیست قیمت

دستگاه برش لیزر

سیمای شهر > دستگاه برش لیزر
 دستگاه برش لیزر : یکی از پرکاربرد ترین و مرسوم ترین دستگاهها در صنایع مختلف و چاپ میباشد.  دقت و سرعتی که این دستگاه برش دارد از دلایلی است. که باعث شده بهترین دستگاه برای برش و حکاکی متریال های مختلف نام گیرد .
هیچ دستگاه دیگری نمی تواند جای دستگاه برش را با این دقت و سرعت بگیرد . در گذشته و قبل از به وجود آمدن انواع دستگاه ، تمامی کارها به صورت دستی انجام میشد و بسیار زمان بر و صرفه اقتصادی نداشت.
برش مقوا به وسیله دستگاه لیزر ، یکی از مواردی که با اضافه شدن دستگاه برش به  چرخه دستگاه های صنعتی مورد توجه قرار گرفت همین برش مقوا و کاغذ بود. برش مقوا و کاغذ شاید آنقدرها کاربردی به نظر نیاید اما در کارهای هنری و تزیینی تاثیر به سزایی خواهد داشت .
برش انواع ونیل و استیکر نیز در همین دسته جای خواهد گرفت . با استفاده از بالا  بودن دقت  این دستگاه  ، می توان طرح های مختلف و متفاوتی را بر روی انواع کاغذ و مقوا برش زد که به صورت دستی این امر قابل اجرا نمی باشد . برش مقوا نیز یکی از کاربردهای این دستگاه است و یکی از پرکاربردترین نمونه های کاربردی دستگاه برش ، برش مقوا و کاغذ ، درست کردن کارت های تبریک و حتی کارت عروسی می باشد .
برش طرح های مختلف کارت تبریک و عروسی و به وجود آوردن طرح های مختلف روی کاغذ و مقواهایی که از آن ها برای ساخت کارت پستال استفاده خواهند کرد.
از مهمترین کاربردهای برش مقوا است.به عنوان مثال دستگاه برش  پاورکم مدل ۱۲۱۸ یکی از  دستگاه هایی است که در زیر مجموعه دستگاه های برش لیزر قرار دارد .
این دستگاه به علت قیمت مناسب و سایز کوچکی که دارد ، مورد توجه کسانی است که به صورت خاص بر روی برش کاغذ و برش مقوا فعالیت دارند.این دستگاه به عنوان یکی از پرکاربرد ترین دستگاه لیزر شناخته شده است .

 

همین حالا لیست قیمتهای دستگاهها را دریافت کنید

جهت دریافت لیست قیمت دستگاه برش لیزر و جدول اقساط کلیک کنید

قیمت دستگاه برش لیزر به چه عواملی بستگی دارد

قیمت دستگاه برش لیزر عامل مهمی در خرید این دستگاه به شمار می‌آید و چه‌بسا کسانی هستند که به خاطر این عامل گزینه خرید خود را تغییر داده اند. قیمت این دستگاه‌ها همانند بسیاری دیگر از دستگاه‌های سنگین تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد و حتی عاملی مانند میزان محبوبیت برند و مقبولیت آن در سطح جامعه نیز بر این مورد تأثیرگذار است. بنابراین هنگامی‌که می‌خواهیم در مورد قیمت دستگاه برش لیزر صحبت کنیم، باید علاوه بر قابلیت‌ها و ویژگی‌های فیزیکی که در دستگاه دیده می‌شود، باید موارد جانبی از طرف فروشنده، امتیازات دستگاه و ابزارهای جانبی و همچنین نحوه حمل و نقل و جابجایی آن را در نظر بگیرید.

 به‌عنوان یک شرکت معتبر که سالیان متمادی با این دستگاه‌ها و سایر دستگاه‌های برش و حکاکی سروکار داشته است، وظیفه خود می‌دانیم که عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه برش لیزر معرفی کنیم و در مورد هرکدام از آنها به خریداران توضیح دهیم. خریداران نیز با توجه به انتظاری که از دستگاه دارند و شناختی که به‌مرورزمان نسبت به آن پیدا می‌کنند متوجه می‌شوند که قیمت دستگاه برش لیزر برای کارایی آنها مناسب است یا بهتر است که گزینه خود را تغییر دهند.

 به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم چند عامل مهم و مؤثر بر قیمت دستگاه برش لیزر راضی کنیم و مختصری در مورد هرکدام شرح دهید. پس تا انتها با ما همراه باشید!

اندازه دستگاه مهمترین عامل در قیمت دستگاه برش لیزر

 مهم‌ترین فاکتوری که می‌تواند قیمت دستگاه برش لیزر را تغییر دهد، اندازه دستگاه است. شاید این نکته نه چندان جدید و قابل پیش‌بینی باشد اما باید توجه داشت امروزه فراهم آوردن قابلیت‌های متعدد در یک یا چند دستگاه مستلزم استفاده از ابزار و نرم افزارهای مختلفی است. بنابراین اگر یک شرکت تمایل داشته باشد که دستگاه قوی‌تر با قابلیت‌های بیشتری بسازد، مجبور خواهد بود که اندازه آن را تغییر دهد. برای اینکه بتوانیم این موضوع را ملموس‌تر کنیم، توجه شما را به ماشین‌های جدید شرکت بوگاتی جلب کنیم. این شرکت برای اینکه بتواند یک ماشین سریع و پرقدرت بسازد، مجبور شده است که موتور دستگاه را به مانند یک هیولا تولید کند.

 حال اگر به بحث اولیه خود قیمت دستگاه برش لیزر برگردیم، درصورتی‌که یک شرکت سازنده بخواهد یک دستگاه قوی با اشعه لیزر منعطف بسازند و امکان حرکت آن در جهات مختلف را فراهم آورد، ملزم است که قطعات بیشتر با قابلیت‌های حرکتی بیشتر استفاده کند و در بخش لیزر از منبع انرژی بزرگ‌تری استفاده کند. تمامی این موارد درنهایت منجر به افزایش اندازه دستگاه و بالارفتن قیمت دستگاه برش لیزر می‌شود.

 تعداد وات و قدرت لیزر دستگاه

 بعد از اندازه دستگاه، قدرت لیزر آن فاکتور بسیار مهمی است. این اهمیت به حدی است که بخش اعظمی از توانایی دستگاه به آن بستگی دارند. هرچه قدرت لیزر یک دستگاه برش لیزر بیشتر باشد، امکان برش و حکاکی بر روی مواد سخت‌تری را دارد و حتی در مورد مواد نرم‌تر نیز با سرعت بالاتری کار می‌کند. همین موضوع سبب شده است که تعداد وات دستگاه و قدرت لیزر آن عامل مهم در قیمت دستگاه برش لیزر به حساب آید.

تعداد وات یک معیار سنجش در اندازه‌گیری قدرت دستگاه برش لیزر محسوب می‌شود. بنابراین اگر تعداد وات یک دستگاه بالاتر باشد، یعنی این دستگاه قوی‌تر بوده و توانایی کار بر روی مواد مختلف را دارد. در ضمن این توانایی به آن کمک می‌کند که در شرایط مختلف انعطاف‌پذیری دستگاه را بالاتر برده و درنتیجه کاربردهای بیشتری برای دستگاه متصور بود. طبیعتاً هر چه قابلیت‌های دستگاه بالاتر باشد، قیمت دستگاه برش لیزر نیز بالاتر خواهد بود.

 نوع میز استفاده شده

نوع میز دستگاه برش لیزر در کارایی آن و در انتخاب موادی که می‌توانند با آن کار کنند بسیار مهم است و یک عامل مهم در انتخاب قیمت دستگاه برش لیزر محسوب می‌شود. مطالب زیادی در مورد انواع میزهای استفاده شده در این دستگاه‌ها آورده شده است و در این مطلب قصد نداریم آنها را توضیح دهیم. اما دو نوع معروف از این میزها، میز شمشیری و میز لانه‌زنبوری هستند. میزهای لانه‌زنبوری به صورت غربال‌های هستند که سوراخ‌های آن‌ها به مانند کندوی زنبور عسل ایجاد شده است. این میزها برای کار بر روی قطعات کوچک بسیار مناسب است.

 میزهای شمشیری به صورت تیغه های افقی هستند که امکان حرکت دستگاه و برش در دو جهت X و Y را فراهم می‌کنند. این میزها در برش قطعات بزرگ کارایی دارند و نظافت کردن آنها نیز آسان است. اگرچه در برخی موارد بین این دو تا میز می‌توان یکی از آنها را انتخاب کرد اما در نوع استفاده با هم تفاوت دارند و همین موضوع باعث تأثیر آنها بر قیمت دستگاه برش لیزر می‌شود.

گارانتی و خدمات پس از فروش

 گارانتی و خدمات پس از فروش در هر دستگاهی اهمیت دارد و با توجه به بزرگ بودن و گران بودن دستگاه‌های برش لیزر وجود این دو مورد اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در ضمن خریداران می‌توانند از گارانتی و خدمات پس از فروش به صورت غیرمستقیم به اطلاعاتی دست یابند که آنها را در خرید دستگاه کمک کند. معمولاً شرکت‌های تولیدکننده دستگاه‌ها با توجه به میزان اعتمادی که به دستگاه خود دارند برای آن زمان گارانتی و خدمات پس از فروش در نظر می‌گیرند. بنابراین اگر یک دستگاه از گارانتی و خدمات پس از فروش طولانی‌مدت برخوردار باشد یعنی کیفیت بالاتری دارد. این دو گزینه باعث می‌شود که شرکت‌های سازنده در ازای خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهند قیمت بالاتری در نظر بگیرند. بااین‌وجود داشتن یا نداشتن خدمات پس از فروش و گارانتی می‌توانند قیمت دستگاه برش لیزر را تغییر دهد.

 محبوبیت و مقبولیت برند

 شرکت‌های که در سطح جامعه به محبوبیت و مقبولیت کافی می‌رسند، این شانس را دارند که با توجه به این امتیاز قیمت دستگاه برش لیزر خود را تغییر دهند. بنابراین اگر قصد ورود به بازار خرید دستگاه برش لیزر را دارید با دو گزینه متفاوت مواجه هستید. در حالت اول می‌توانید یک دستگاه مناسب و متناسب با نیاز خود انتخاب کنید و چندان توجهی به برند آن نداشته باشید. به‌احتمال‌زیاد در این حالت بتوانید یک دستگاه ارزان‌قیمت پیدا کنید.

 اما درصورتی‌که می‌خواهید یک دستگاه مناسب و مربوط به یک برند معروف داشته باشید، باید انتظار داشته باشید که با قیمت دستگاه برش لیزر بالاتری مواجه شوید؛ زیرا این شرکت‌ها با توجه به بازاری که برای خود ایجاد کرده‌اند و طرفدارانی که در سطح تولیدکنندگان و کارگاه‌ها دارند، این شانس را دارند که قیمت‌های بالاتری برای محصولات خود انتخاب کنند.

هزینه نصب و جابجایی

هزینه نصب و جابجایی به‌عنوان قسمتی از قیمت دستگاه برش لیزر محسوب نمی‌شوند، اما با توجه به شرایط دستگاه و عدم توانایی خریداران در نصب و جابجایی دستگاه، معمولاً این هزینه نیز قیمت دستگاه افزوده می‌شود. زمانی که یک خریدار برای خرید دستگاه با فروشنده به توافق می‌رسد، در قرارداد خرید ذکر می‌شود که وظیفه نصب و جابجایی دستگاه بر عهده چه کسی است. اگر در این قرارداد ذکر شود که نصب و جابجایی دستگاه بر عهده خریدار است، قیمت دستگاه برش لیزر افزایش خواهد یافت.

 با توجه به انواع مختلف این دستگاه‌ها و کارایی آنها و همچنین قطعاتی که در آنها استفاده می‌شود، قیمت دستگاه برش لیزر می‌تواند بسیار متفاوت باشد، لذا برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت‌های دقیق‌تر با ما در تماس باشید و اطلاعات محصول‌ها را از وب‌سایت ما دریافت کنید.

همین حالا لیست قیمتهای دستگاهها را دریافت کنید

جهت دریافت لیست قیمت دستگاه برش لیزر و جدول اقساط کلیک کنید