فارسی ایرانایرانتهران شنبه تا پنجشنبه 08:00-17:00 5-35320220-031 شنبه تا پنجشنبه 8:00-17:00 02187654321
info@simayeshahr.com
دستگاه برش لیزر
دستگاه CNC
دستگاه چاپ بنر
درخواست لیست قیمت

دستگاه چلنیوم

سیمای شهر > دستگاه چلنیوم

دستگاه چلنیوم

دستگاه چلنیوم دستگاهی است که به تازگی در صنعت تبلیغات پیشی گرفته و جزو یکی از پر طرفدارترین دستگاه ها شده است . اگر شما نیز جزو کسانی هستید که از تابلوهای با رنگ تند و تیز در طول شب ناراحت شده و چشمانتان اذیت میشود ، یا حتی ممکن است مشکلات بسیاری در حین رانندگی برای شما ایجاد کرده باشند.

اما ، امروزه تابلوهای چلنیوم به‌خوبی این مشکلات را برطرف می کنند و دیگر شاهد آن نورپردازی‌ها و چراغ‌های زننده و تند و تیز نخواهیم بود . از سمتی دیگر تابلوهای چلنیوم زاویه ای بسیار مدرن و زیبایی را به تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر داده‌اند طوری که افراد از دیدن این تابلوها ناراحت و خسته نمی‌شوند.

استفاده از حروف چلنیوم و دستگاه چلنیوم سابقه چندان زیادی نخواهد داشت ، اما به‌خوبی جای خود را در صنعت تبلیغات باز کرده‌ است و تقریباً در تمامی نقاط دنیا این دستگاه‌ها به صورت زیاد خرید و فروش می‌شوند. درواقع ،  می‌توان گفت که  دستگاه چلنیوم بخش مهمی از بازار تابلوهای تبلیغاتی را به خود اختصاص داده‌اند و اگر شما هم دارای فروشگاه هستید به‌ احتمال‌ زیاد و به زودی به استفاده از حروف چلنیوم و نورپردازی آن نیاز پیدا خواهید کرد .

این دستگاه دارای قسمتهای الکترونیکی و مکانیکی بسیار دقیقی است که شما را از زدن خم به صورت دستی روی لبه های چلنیوم و دقت و سرعت پایین این روش راحت خواهد کرد و با سرعت بیشتری میتوانید حروف خود را بسازید .

 

هنگام خرید دستگاه چلنیوم به چه نکاتی توجه داشته باشیم

خرید دستگاه چلنیوم یکی از راهکارهای فعالان صنعت چاپ برای رونق در کسب و کار و همچنین حرکت در بازار رقابتی این حوزه است. بسیاری از صاحبان صنایع به قابلیت‌های این دستگاه پی برده‌اند و اعتقاد دارند که با کمک خرید دستگاه چلنیوم می‌توانند مشتریان بیشتری را به کارگاه خود بکشانند. طیف دیگری از این بازاریان معتقدند که دستگاه چلنیوم می‌تواند ضعف دستگاه‌های چاپ بنر و سایر دستگاه‌های چاپ را پوشش دهد و از این طریق از مسئله کم شدن مشتریان خود فرار می‌کنند.

دستگاه چلنیوم قابلیت‌های متعددی دارید و از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون‌به‌صرفه است. محصولات این دستگاه، یعنی حروف چلنیوم از مقبولیت خوبی بین اهالی تبلیغات برخوردارند و به راحتی چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کنند. از طرفی استفاده از لامپ LED و نور نئون در ساختار آنها باعث شده است که امکان استفاده از آنها در کنار دکوراسیون داخلی و خارجی شرکت فراهم باشد. به همین دلیل رغبت عمومی به استفاده از دستگاه‌های چلنیوم مثبت است و این می‌تواند نیروی محرکه خوبی برای خرید دستگاه چلنیوم باشد.

دریافت لیست قیمت دستگاهها و ماشین الات سیمای شهر

لیست قیمت دستگاه حروف ساز و چلنیوم را در ایمیل خود دریافت کنید