فارسی ایرانایرانتهران شنبه تا پنجشنبه 08:00-17:00 5-35320220-031 شنبه تا پنجشنبه 8:00-17:00 02187654321
info@simayeshahr.com
دستگاه برش لیزر
دستگاه CNC
دستگاه چاپ بنر
درخواست لیست قیمت

دستگاه فلت بد

سیمای شهر > دستگاه فلت بد

دستگاه فلت بد: امروزه به سرعت در حال پیشرفت و رونق هرچه بیشتر می باشد و توانسته است جای خود را صنعت تبلیغات و چاپ به خوبی باز کند. در صنعت چاپ دستگاه  از محدودیت بسیار کمی برخوردار است. توانایی چاپ با کیفیت بررویانواع سطوح از ویژگی های خوب این دستگاه خواهد بود .

دستگاه فلت بد (Flatbed printing machine):

یک نوع از انواع دستگاه های چاپ دیجیتال به شمار میرود که برای چاپ بر رویانواع سطوح صاف ، یکنواخت و غیرقابل انعطاف مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه چاپ فلت بد دارای انواع مختلفی می باشد و هر کدام از یک شیوه خاص برای چاپ استفاده خواهند کرد ، اما در همه آنها سطح کافی برای حرکت بر روی سطح انتخاب شده تعریف شده اند و برای چاپ بر روی آن سطح از شیوه جوهرافشانی استفاده می‌کند. به‌عنوان‌مثال ، دستگاه چاپ فلت بد UV برای خشک کردن جوهر از اشعه ماوراءبنفشاستفاده می‌کند و جوهر آن بلافاصله خشک می‌شود.

این دستگاه  یک انتخاب بسیار عالی برای چاپ بر روی انواع سرامیک و شیشهمحسوب می‌شود و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های قدیمی است.اگرچه در سایر دستگاه‌ها دیدن حرکت هد دستگاه کار مشکلی است، اما در دستگاهچاپ فلت بد ، قطعه مورد نظر بر روی یک سطح مشخص و پهن قرار می‌گیرد وهد دستگاه به کمک دو محور بر روی آن قرار می‌گیرد. زمانی که الگوی مورد نظربه دستگاه داده می‌شود ، هد دستگاه چاپ بد در راستای دو محور x و yحرکت خواهد کرد و الگوی مورد نظر را طراحی میکند .

این دستگاه قابلیت چاپ بر روی مواد مختلفی همچون سرامیک ، سنگ ، فلز ، آلومینیوم ، کاشی ، آکریلیک، تخته چوبی و نئوپان ، چرم و پلکسی گلاس را دارد.با ورود دستگاه چاپ فلت بد به صنعت چاپ ، می‌توان با قدرت این مورد را ذکر کرد که عملکردی همانند دستگاه چاپ بنر دارد ، اما تفاوت آنها به ضخامت و انعطاف قطعه چاپ است . دستگاه چاپ فلت بد بر روی سطوحی که از ضخامت بیشتر و انعطاف کمتر چاپ می‌کند که از توانایی دستگاه چاپ بنر خارج است. میز بزرگ و عریض دستگاه باعث خواهد شد که به حرکت درآوردن نمونه برای آن بسیار ساده و راحت باشد و فشار خاصی به نمونه وارد نشود.

شرکت سیمای شهر با داشتن طیف وسیعی از این نمونه دستگاهها از جمله دستگاه فلت بد یووی و دستگاه یووی رول به رول و هیبریدی توانسته است تجربیات چندیندستگاه فلت بدساله خود را با مشتریان خود به اشتراک بذارد .