فارسی ایرانایرانتهران شنبه تا پنجشنبه 08:00-17:00 5-35320220-031 شنبه تا پنجشنبه 8:00-17:00 02187654321
info@simayeshahr.com
دستگاه برش لیزر
دستگاه CNC
دستگاه چاپ بنر
درخواست لیست قیمت

تماس با ما

 

شما اینجایید! عالیه! برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی رو انتخاب کردید خیلی هیجان زده ایم!

دوست دارم از موفقیت ها و شکست های سیمای شهر برای شما صحبت کنم . اینکه چرا ما الان اینجا هستیم چه کاری انجام میدهیم و همکاری ما با شما چه منفعتی برای شما در پی دارد.

 

در سال 80 همزمان با فارغ التحصیل شدن در دانشگاه به فکر راه اندازی کسب و کار خودم افتادم.با کمی جستجو و به عنوان حسابداردر مرکز تابلوسازی مشغول کار شدم.برای شروع کار خوبی بود چون من فارغ التحصیل رشته حسابداری بودم.

ولی از اتفاق سفارشات تابلوسازی در حال دیجیتال شدن بود.در واقع این مرکز دستگاه کاتر پلاتر از دبی خریداری کرده بود و نمیتوانست آنرا راه اندازی کند.من با کمی سرچ در اینترنت براحتی این دستگاه را راه اندازی کردم و تازه فهمیدم علاقه من به کارهای دیجیتال و گرافیک هست چراکه سالها بود به نرم افزارهای گرافیکی و کامپیوتر تسلط داشتم.

 

پس از این شغل اولیه هفت ماه زمان برد تا دستگاه چاپ اکوسالونت سولجت رولند را در اصفهان نصب کردم.این دستگاه با شش رنگ و کیفیت خارق العاده بازار چاپ در اصفهان را متحول کرد.ولی این تازه شروع مشکلات من بود.

چراکه شرکت فروشنده دارای خدمات پس از فروش بسیار ضعیفی بود و من را تا ورطه ورشکستگی پیش برد.اینجا بود که فهمیدم انتخاب اشتباهی انجام داده ام . این تجربه در سالهای بعد باعث شد سعی من بر این باشد که همواره بهترین انتخاب ها را در اختیار خریداران دستگاه از سیمای شهر قرار دهم.و هیچ گاه آنها بابت انتخاب دستگاه من متضرر نشوند.

پس از این دستگاه با فراهم کردن وام دستگاه دست دوم با هد زار خریدم و برای اولین بار در ایران سیستم چاپ پلاکارد را در سال 83 راه اندازی کردم سپس برای گسترش کار و خرید دستگاه جدید به چین سفر کردم .این داستان سرآغاز فروش دستگاه ها و ماشین آلات چینی به بازار ایران توسط سیمای شهر است.

پس از مدتی انواع دستگاه چاپ دستگاههای برش لیزر و سی ان سی جوهر و ملزومات چاپ به محصولات سیمای شهر اضافه شد و موفقیتهای سیمای شهر آغاز شد . همیشه موفقیت همراه با رضایت مشتریان من همراه بوده است و جا دارد صمیمانه از همه آنها تشکر کنم چراکه اگر آنها نبودند سیمای شهری وجود نداشت .

 

در حال حاضر مجتمع سیمای شهر یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه کننده دستگاههای عریض چاپ دستگاههای برش لیزر و سی ان سی در کشور میباشد دارای نمایندگی از شرکتهای متعدد و معتبر سازنده دستگاه و ماشین آلات است  و این موفقیت فقط و فقط به خاطر مشتریان ارجمند است چرا که من اعتقاد دارم اگر چراغ مشتری روشن باشد و موفق باشد ما هم موفق خواهیم بود .

سیمای شهر چه محصولاتی دارد

انواع دستگاههای چاپ بنر و فلکس

انواع دستگاه اکوسالونت

دستگاه برش لیزر و دستگاههای فایبر

انواع دستگاه سی ان سی چوب و سنگ

انواع جوهر ملزومات و قطعات یدکی دستگاه

با ما در تماس باشید

تلفن

فروش ماشین آلات : 35131-031

خدمات پس از فروش و فروش متریال و قطعات : ۶-۳۵۳۱۶۲۵۱-۰۳۱ – ۳۵۳۱۷۰۵۰-۳۵۳۱۷۰۶۰ – ۰۹۱۳۲۰۱۸۲۰۴

ایمیل

راه های ارتباطی از طریق آدرس ایمیل درج شده در ذیل

info@simayeshahr.com

آدرس دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی و کارخانه : اصفهان بلوار ارغوانیه بلوار سروستان پلاک ۳۹