فارسی ایرانایرانتهران شنبه تا پنجشنبه 08:00-17:00 5-35320220-031 شنبه تا پنجشنبه 8:00-17:00 02187654321
info@simayeshahr.com
دستگاه برش لیزر
دستگاه CNC
دستگاه چاپ بنر
درخواست لیست قیمت

دستگاه اکوسالونت

سیمای شهر > دستگاه اکوسالونت

امروزه با پیشرفت صنعت تبلیغات و چاپ ، استفاده از اکوسالونت و دستگاه اکوسالونت روند پیشرفت بسیار بالایی را داشته است. و تقریباً در تمامی پرینترهای بزرگ از این روش استفاده می‌شود. اگرچه این روش را نمی‌توان یک شیوه جایگزین برای سایر تکنیک‌های چاپ در نظر گرفت ، اما از لحاظ مختلفی مانند سازگاری با محیط، تطبیق‌ پذیری در شرایط مختلف و هزینه کلی کم آنها نسبت  به سایر جوهرها برتر هستند. خرید دستگاه چاپ اکوسالونت در ظاهر شاید آسان به نظر بیاید ولی در واقع با یک انتخاب صحیح میتوانید موفقیت خود در بازار را تضمین نموده و برعکس اگر انتخاب اشتباهی داشته باشید کل موفقی شما متاسفانه امری دست نیافتی خواهد بود. اگر سفارشات خاص متریالهای خاص و مشتری های خاص دارید هرگز به سراغ  دستگاههای ارزان قیمت و بی کیفیت نروید چراکه حتما به مشکل خواهید خورد.  

کیفیت ساخت بدنه به همراه قطعات یدکی با کیفیت و پشتیبانی فروشنده از عوامل اصلی انتخاب شما خواهد بود.

شرکت سیمای شهر با داشتن نماینگی از شرکت های معتبر بالاترین کیفیت دستگاه را به شما ارائه خواهد داد و با انجام آموزش های لازم جهت بهره گیری هر چه بهتر از ماشین شما را در مسیر موفقیت همراهی خواهد کرد. 

دستگاه چاپ اکوسالونت و چاپ بر روی شبرنگ یکی دیگر از مصارف دستگاه اکوسالونت قابلیت چاپ بر روی شبرنگ خواهد بود.در گذشته ها چاپ بر روی شبرنگ روشی بسیار مشکلی بود.چرا که استفاده از شبرنگ در بسیاری از فیلدهای کاری از جمله برچسب اموال استفاده زیادی داشت .

با ورود دستگاههای اکوسالونت برای چاپ شبرنگ بسیاری از افراد برای چاپ برروی این متریال پرطرفدار دستگاه اکوسالونت تهیه کردند . نکته مهم این هست کهچاپ بر روی همه مارکها مقدور نیست و بعضی از برندهای بازار به دلیل لایهروی مدیا و یا بعضا چرب بودن سطح جنس فابلیت چاپ ندارند.

برای دریافت لیست قیمت کلیه دستگاه ها ایمیل خود را وارد کنید.

انواع هد استفاده شده در دستگاه اکوسالونت

هد استفاده شده در دستگاههای چاپ اکوسالونت معیار دیگری برای سنجش تفاوت بین دستگاه‌ها معرفی می‌کند؛ در حقیقت چیزی که به عنوان کارایی و کیفیت یک دستگاه معرفی می‌شود توانایی هد آن برای ایجاد چاپ‌های مختلف است. هد شامل قسمت‌های مختلفی می‌شود که اصلی‌ترین آنها نازل‌ها هستند. هر چه تعداد این نازل‌ها بیشتر باشد، کیفیت چاپ نیز بهتر بوده و در نهایت می‌تواند به رونق کسب و کار کند. امروزه مدل‌های مختلفی از هد دستگاه اکوسالونت در بازار وجود دارد که به عنوان مثال می‌توان به هدهای DX7 و DX8 اشاره کرد.

 اگرچه نمی‌توان هد دستگاه اکوسالونت را فقط به همین دو مدل محدود کرد، ما بسیاری از این دستگاه‌ها با توجه به همین مدل‌ها طراحی و ساخته شده است. در هد مدل DX7 تعداد نازل ۱۸۰ عدد در ۸ ردیف به کار رفته است در حالی که در مدل DX8 همین تعداد نازل در ۶ ردیف استفاده شده است. تفاوت در تعداد نازل‌ها و همچنین در تعداد ردیف‌ها باعث تفاوت در انواع مختلف دستگاه اکوسالونت شده خریدار می‌تواند به آنها بسنده کند.

لیست قیمت دستگاههای چاپ اکوسالونت و دستگاه چاپ بنر را دریافت کنید

دریافت لیست قیمت دستگاه اکوسالونت